Lithuanian English Russian
  Profilis Apie mus Naujienos Kontaktai
 
  Strategija
  Gamybinė bazė
  Kokybės politika
  Aplinkos apsauga
  Darbo sauga
  ISO 9001 14001
 
 Informacija
Gėlių g. 97,
Tabariškių km.,
Kauno raj.,
Lietuva
Tel. +370 37 478273
Phone +370 37 563800
Faks. +370 37 478279
 
 
 
 
Apie mus
 UAB „Danplastas“ – šiuo metu vienintelė vėjo jėgainių korpusų detalių iš stiklo plastiko gamintoja Baltijos šalyse, veikianti nuo 2003 m. UAB "Danplastas" yra Danijos bendrovės „BACH Composite Industry a/s“ įmonė. Nuo 2004 m. pradžios bendrovė gamina stiklo plastiko detales įvairaus dydžio vėjo jėgainių generatorių korpusams. Bendrovės pagamintas detales vėjo jėgainių gamyboje naudoja šių technologijų lyderės pasaulyje. Šios įmonės pagrindinis šūkis - „Vėjas, nafta ir dujos". Tai reiškia, kad vėjo energija yra lygiavertė naftai ar dujoms. Šis šūkis atitinka UAB „Danplastas“ požiurį į pigios ir ekologiškos energijos gamybos kūrimą.

Sėkmingo darbo dėka, įmonė užsitarnavo rimto ir patikimo partnerio vardą. Produkcijos kokybė gerai vertinama mūsų užsienio partnerių. ŠŠiuo metu visa produkcija eksportuojama į Daniją, Ispaniją, Vokietiją, JAV. Bach Composite Group su pasaulio vėjo jėgainių gamybos lyderiais žinomi visame pasaulyje.
 
Siekiant sumažinti kvapus ir stireno išmetimus į aplinkos orą, UAB „Danplastas“ 2014 m. vasario mėn. 24 d. sumontavo ir įvedė į eksploataciją aktyvuotos anglies filtrus (2 vnt.). Šiam projektui skirta 362 357,6 Lt be PVM, kurių 248 600 Lt subsidiją projektui suteikė LAAIF. Aktyvuotos anglies filtrai įrengti lauke, prie gamybinio pastato sienos. Filtrai sujungti į ortakių sistemą, skirtą oro šalinimui iš gaminių padengimo dekoratyviniu–apsauginiu sluoksniu cecho. Aktyvuotos anglies filtrų veikimas paremtas absorbcijos principu. Užterštą orą leidžiant per aktyvuotą anglį, teršalai yra sugeriami anglies paviršiumi. Filtro efektyvumas yra ne mažesnis nei 85%.
© DANPLASTAS